Rekomendowane hotele

Szanowni Państwo, rejestracja delegatów na Święto Wolności i Solidarności w Gdańsku wystartuje 2.04.2019, jednak już dziś zachęcamy Państwa do dokonania rezerwacji hotelowych. Przygotowaliśmy listę rekomendowanych hoteli, w których można skorzystać z preferencyjnej ceny, podając przy rezerwacji hasło GDN2019
UWAGA! Pod nazwą każdego hotelu umieszczono dwie ważne informacje: w jakich dniach czerwca można skorzystać z rezerwacji na specjalnych warunkach i jaki jest nieprzekraczalny termin dokonania rezerwacji.

Craft Beer Central Hotel Gdańsk

OFERTA SPECJALNA Rezerwacja hotelu na hasło: GDN2019 możliwa w ramach dostępności pokoi.
Pokoje dostępne w terminie od 3 do 6 czerwca.

To nietuzinkowe miejsce o ponad 100 letniej historii, znajdującej się w ścisłym centrum miasta. We wnętrzach odrestaurowanego budynku znajduje się część Hotelowa składająca się z 39 przepięknie zaaranżowanych pokoi oraz Browar Restauracyjny PG4

  • Podwale Grodzkie 4, 80-895 Gdańsk
  • odległość od ECS: 12 min
  • www.centralhotelgdansk.pl
  • zarezerwuj hotel: (58) 351 09 10, kontakt@centralhotelgdansk.pl

Radisson Gdańsk & Suites

OFERTA SPECJALNA Rezerwacja hotelu na hasło: GDN2019 możliwa do 20 maja
Pokoje dostępne w terminie od 3 do 6 czerwca (ostatnie pokoje)

Odległy tylko kilka kroków od gdańskiej Starówki oraz Ulicy Długiej, najbardziej rozpoznawalnej i kultowej ulicy Gdańska. Wspaniały widok na tętniący życiem deptak oraz Złotą Bramę z wejściem na ulicę Długą.

Hampton by Hilton Gdańsk Old Town

Pokoje dostępne w terminie od 3 do 6 czerwca (ostatnie pokoje)

Hampton by Hilton Gdańsk Old Town zlokalizowany jest w samym sercu gdańskiego Głównego Miasta, zaledwie 150 metrów od popularnej Fontanny Neptuna oraz 2 minuty spacerem od znanej rzeki Motławy, gdzie rozpościera się wspaniały widok na gdańską architekturę.

  • Lektykarska 4, 80-831 Gdańsk
  • odległość od ECS: 19 min
  • www.hamptoninn3.hilton.com
  • zarezerwuj hotel: (58) 670 33 33, reservation@hamptongdansk.pl